Екскурсія до школи

29 березня 2017 року з метою забезпечення наступності між  дошкільним закладоми та школою для вихованців старших груп КДНЗ  "Казка" була організована ексукрсія до ЗШ №3. Радо зустрічали  малечу заступник директора з навчальної роботи Назарова І.Г. та  вчителі початкових класів. Інна Григорівна провела дітлахів  коридорами школи, показала дошку пошани кращих учнів навчального  закладу, познайомила з символікою школи. Дошкільнята із  задоволенням посиділи за  партами, роздивилися підручники,  послухали правила поведінки у  школі, а вчителі провели з ними цікаві  вправи та ігри.

Учні середньої ланки провели з дошкільнятами флеш моб, від чого діти отримали піднесений настрій. Також малюки мали можливість відвідати фізкультурну залу, потримати в руках фізкультурне обладнання та поспостерігати за виконанням вправ з м'ячами дітьми, які відвідують шкільну секцію по футболу. Вразив дітей кабінет інформатики та бібліотеку, таку кількість компьютерів  вони не бачили ні де. «Ласкаво просимо до бібліотеки», - такими словами зустріла малюків бібліотекар . Увійшовши, дошкільнята побачили стелажі з книгами, столи і стільці, за якими можна посидіти, почитати і погортати книгу. Оскільки для маленьких дітей важлива наочність і можливість все помацати і помацати. Побували в сховище книг. Малюки побачили, як багато книг стоїть на полицях.А коли продзвенів шкільний дзвінок, захоплення дітей не було меж! Екскурсія в школу їм дуже сподобалася.